Manavgat'ın Sesi Gazatesi - GÖREV SIRASI GÖKTAŞ’TA

GÖREV SIRASI GÖKTAŞ’TA

GÖREV SIRASI GÖKTAŞ’TA

 

  • Adalet ve Kalkınma Partisi Manavgat İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanlığına Hasan Göktaş seçildi.

 

Ak Parti Manavgat İlçe teşkilatı gençlik kolları başkanlığına Hasan Göktaş seçildi.  Adalet ve Kalkınma Partisi Manavgat İlçe Teşkilatı Gençlik kolları seçimi Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası Konferans salonunda gerçekleştirildi.  Eski başkan Erhan Çetin’in ana kademeye seçilmesiyle birlikte boşalan gençlik kolları başkanlığına Hasan Göktaş seçildi.  Seçime Ak Parti Antalya Milletvekilleri İbrahim Aydın, Mustafa Köse, İl gençlik kolları başkanı Ömer Akbaş, Ak Parti Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz, Manavgat Kadın Kolları Başkanı Şeyda Ünal Karakaya, delegeler ve partililer katıldı.

Ak Parti Manavgat İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları Başkanlığına seçilen Hasan Göktaş yaptığı açıklamada :”   Milletvekillerimiz; Mustafa Köse,  İbrahim Aydın, Genel Merkez Mkyk Üyelerimiz, İl Gençlik Kolları Başkanımız  Ömer Akbaş, İlçe Başkanımız Hasan Öz ve Yönetimi, Kadın Kolları Başkanımız  Şeyda Ünal Karakaya ve yönetimi, Diğer İlçe Başkanlarımız, delegelerimiz, partililerimiz ve kıymetli basın mensuplarımızın katılımıyla 5, Olağan İlçe Gençlik Kolları Kongremizi coşkulu bir şekilde gerçekleştirdik. Kongremizde; 5 yıldır İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı olduğum, Ana Kademe Yönetim Kurulu Üyemiz Erhan Çetin, hizmet bayrağını şahsıma teslim etti. Çetin, 5 yıldır birlikte çalıştığımız Ak Parti Manavgat Gençlik Kollarında ciddi başarılara imza atmıştır. Bizlere teşkilatta başkanlığın yanı sıra ağabeylik etmiştir. Kendisinin yakaladığı yüksek hizmet çıtasını bizlerde İnşallah yeni başarılara imza atarak daha yukarılara taşıyacağız. Bizlere telim ettiği hizmet bayrağını daha coşkulu dalgalandırmak için canla başla çalışacağız.

Bizim partimizde kongreler yenilenip tazelenmenin ve demokrasi şölenlerinin en güzel örnekleridir. Manavgat Gençlik Kolları Teşkilatımızda gerçekleştirdiğimiz muhteşem kongreyle yenilenip tazelendi ve Yeni başarılara imza atmak için hazır. Partimizin Ak Gençleri ‘’zaman bendedir ve mekan bana emanettir’’ şuurunda olan bir gençliktir. Bizim gençlerimiz ‘’hizmet yarışında kim var?’’ denildiği zaman sağına soluna bakmadan ‘’ben varım!’’ diyerek öne atlayan gençlerdir.

Ak Parti Gençlik Kolları teşkilatları siyasete ilk adımın atılacağı en doğru yerdir. Diğer partiler gençlerimizin sadece seçim zamanı enerjilerini sömürürken, Ak Parti gençlerimize siyaset arenasında aktif olarak siyaset yapabilme olanağı sağlamaktadır. Bunun en büyük kanıtıKurucu Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın seçilme yaşını 18’e indirmesidir. Kurucu liderimiz 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini bu yıllarda ülkemizde söz sahibi olacak biz gençler için koymuştur. Bu hedeflerin koyulması partimizin biz gençlere verdiği önem ve güvenin en büyük göstergeleridir. Rabbime hamdolsun böylesine güzide bir partinin İlçe Gençlik Kolları Başkanı olmaya bana nasip etti.

 

Manavgat Gençlik Kolları Teşkilatı, Sn Hasan Öz gibi kıymetli bir İlçe Başkanına sahip olduğu için çok şanslı. İlçe Başkanımızher; daim gençliğin arkasında durmuş ve destekçisi olmuştur. Gençlere her zaman teşkilatlarımızda aktif görevler vermiştir. İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Erhan Çetin’i de İlçe Teşkilatında görevlendirmiştir. Kendisine şahsım ve gençlik adına teşekkür ediyorum. Yeni dönemimizde de Ana Kademe, Kadın Kolları ve gençlik kolları teşkilatlarımız uyum içinde çalışarak başarı ivmesini yükseltecektir.

Kongremize katılımlarından dolayı tüm katılımcılarımıza ve siz kıymetli basın mensuplarımıza tekrar teşekkür ediyor, kongremizin hayırla vesile olmasını diliyorum”dedi.

 

 

 

Önerilen Haberler

Yorum Yapın
İletişim

Telefon: +90 242 746 30 51

Gsm: +90 507 227 09 27

E-mail: info@manavgatinsesi.com

Adres: A.Hisar mah. Orhan Gazi Cad. No:10 - Manavgat/Antalya

© 2016 Tüm hakları saklıdır.

Yukarı