Manavgat'ın Sesi Gazatesi - MANAVGAT’TA HER OKULA BİR POLİS GÖREVLENDİRİLDİ

MANAVGAT’TA HER OKULA BİR POLİS GÖREVLENDİRİLDİ

MANAVGAT’TA HER OKULA BİR POLİS GÖREVLENDİRİLDİ

 

 

  • Manavgat İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte  her yıl okullarda görevlendirdikleri polis abi ve ablaların göreve başladıklarını  söyledi. Özgönül bu yıl her okula 1 polis memurunun görevlendirildiğini ifade etti.

 

 

Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından  gerçekleştirilen uygulama çerçevesinde Manavgat'ta bulunan okullarda görev yapmak üzere polis memuru görevlendirildi. Memurlar  okulların açılmasıyla birlikte görevlerine başladı.  

 

İlçe Emniyet Müdürü  Mustafa Hilmi Özgönül:" Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak okullarımızda bulunan  öğrencilerimizin güvenliği açısından her yıl  okullarımıza bir  polis memuru görevlendiriyoruz. Bu yılda görevlendirmeyi gerçekleştirdik. Manavgat merkezde bulunan okullarımız da arkadaşlarımız görevlerine başladı.

Bu arkadaşlarımız okul müdürlerimizle  sürekli diyalog halinde olacak ve okul önünde, okul etrafında sıkıntıları öğrenecekler. Biz zaten bire tane dışarıda ekip bulunduracağız ama okul müdürleri ile bire bir görüşerek sorunları öğrenmek ve çözüme ulaştırmak daha hızlı olur diye düşünüyoruz. Ayrıca "Güvenli Okullar Projesi" kapsamında yürütülen çalışmalara ek olarak, sokakta uyuşturucu ve uyarıcı maddelere ulaşılabilirliğin önlenmesi amacıyla Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği’ne bağlı Narkotimler, Asayiş Büro Amirliği, Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ve Çocuk Büro Amirliği ekiplerinin ortak katılımıyla yeni eğitim - öğretim yılının başlamasıyla birlikte ilçemiz genelindeki okul çevrelerinde gerçekleştirdiğimiz  denetimler sıklıkla devam edecektir” dedi.

Önerilen Haberler

Yorum Yapın
İletişim

Telefon: +90 242 746 30 51

Gsm: +90 507 227 09 27

E-mail: info@manavgatinsesi.com

Adres: A.Hisar mah. Orhan Gazi Cad. No:10 - Manavgat/Antalya

© 2016 Tüm hakları saklıdır.

Yukarı