AK PARTİLİ ÖZ’DEN TEŞEKKÜR

AK PARTİLİ ÖZ’DEN TEŞEKKÜR

 

Adalet ve Kalkınma Partisi Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz Manavgat 6. Olağan Kongresi’nde delegelerin, partili üyelerin ve halkın kendilerine gösterdiği teveccühe teşekkür etti.

Geçtiğimiz Pazar günü Mehmet Akif Ersoy Spor salonunda gerçekleşen AK Parti Manavgat 6. Olağan Kongresi’nde yeniden ilçe başkanlığına seçilen Ak parti İlçe Başkanı Hasan Öz delegelere ve partililere teşekkür etti.

Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Öz :”  Kongremizde yapılan seçim sonucu partimize gönül vermiş vefakar delegelerimizin teveccühüyle yönetim kurulu üyelerim ile birlikte yeniden bu göreve seçildik. Kongremizde davetlilerin tamamı salonu hıncahınç doldurdu.  Kongremize telgraf çekerek bizleri onurlandıran başta Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, Başbakanımız  Sayın Binali Yıldırım'a, Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlyüt Çavuşoğlu’na, bizzat kongremizi şereflendiren Genel Başkan Yardımcımız Sayın Mahir Ünal'a, Ak Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir'e, bizlerden hiçbir zaman destek ve yardımını esirgemeyen AK Parti  Antalya Milletvekillerimiz  İbrahim Aydın'a MKYK Üyesi Antalya Milletvekilimiz Mustafa Köse'ye, yine Antalya Milletvekilimiz Gökçen Özdoğan Enç'e, Ak Parti Antalya İl Başkanımız Av. Rıza Sümer'e, il teşkilat yöneticilerimize, Muhtarlarımıza, oda ve sivil toplum kuruluş başkan ve temsilcilerine, siyasi parti temsilcilerine, komşu ilçelerimizin AK Partili yeni ve eski yöneticilerine, delegelerimize, halkımıza ve bizlere destek veren herkese yönetimim adına şükranlarımı sunuyorum. Gün artık birlik ve beraberlik günüdür’’dedi. (Haber Merkezi)

Önerilen Haberler

Yorum Yapın
İletişim

Telefon: +90 242 746 30 51

Gsm: +90 507 227 09 27

E-mail: info@manavgatinsesi.com

Adres: A.Hisar mah. Orhan Gazi Cad. No:10 - Manavgat/Antalya

© 2016 Tüm hakları saklıdır.

Yukarı