Kaymakam Günlü  MATSO’yu ziyaret etti

Kaymakam Günlü  MATSO’yu ziyaret etti

 

Kaymakamlar Kararnamesi ile İstanbul Bakırköy Kaymakamlığına atanan Manavgat Kaymakamı Nazmi Günlü, Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

 2 yıl Manavgat Kaymakamı olarak görev yapan ve son yayınlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile İstanbul'un Bakırköy İlçe Kaymakamlığı'na atanan Kaymakam Nazmi Günlü veda ziyaretleri kapsamında MATSO’yu ziyaret etti.

MATSO yönetimine fakülte yapılması ve ilçeye yaptıkları katkı nedeni ile teşekkür etti

 Kaymakam Günlü, Yönetim Kurulu toplantı salonunda MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü.  Başkan Boztaş ve MATSO yönetimine Manavgat’a fakülte kazandırılması başta olmak üzere ilçede yapılan birçok çalışmaya katkı koymaları ve kaymakamlık tarafından yürütülen projelerde işbirliği yapmalarından dolayı teşekkür ederek şükran belgesi sundu.

MATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Boztaş ise Kaymakam Günlü’nün ilçede görev yaptığı süre boyunca çok sayıda çalışmaya imza attığını belirterek “Yaptığı çalışmalar ile şehrimize katkı sağlayan Sayın Kaymakamımız 2 yıllık süre boyunca kendisiyle çalışmaktan büyük onur duyduk. Manavgat iş dünyası adına şehrimize yaptığı hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür eder bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileriz” dedi. Başkan Boztaş daha sonra Günlü’ya plaket takdim etti.

Önerilen Haberler

Yorum Yapın
İletişim

Telefon: +90 242 746 30 51

Gsm: +90 507 227 09 27

E-mail: info@manavgatinsesi.com

Adres: A.Hisar mah. Orhan Gazi Cad. No:10 - Manavgat/Antalya

© 2016 Tüm hakları saklıdır.

Yukarı