Öz’den Kadir Gecesi mesajı

Öz’den Kadir Gecesi mesajı

Adalet ve Kalkınma Partisi Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz, Bin aydan hayırlı olan kadir gecesi dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Ak parti İlçe Başkanı Öz yayınladığı mesajdaB “Dostluk, kardeşlik ve dayanışma duygularının yoğun bir şekilde yaşanmasına vesile olan, pek çok hayır ve bereketi bünyesinde barındıran, ilahi af ve mağfiret niyazlarını zirveye taşıyan, rahmet ve bereket mevsimi Ramazan ayının sonuna yaklaşırken, 21 Haziran Çarşambayı Perşembeye bağlayan "Bin aydan daha hayırlı" olan Kadir Gecesi'ni idrak etmenin sevinç ve mutluluğunu yaşayacağız” dedi.

Gelişiyle birlikte gönül dünyamızı aydınlatan, iç alemimizi zenginleştiren  Kadir Gecesi, kainatın anlamını getiren gecedir diyen Öz: “Kadir Gecesi, insanlığın rehberi olan Kur'an'ın indirildiği gecedir. Bu gece Kur'an'ın övdüğü, esenlik ve güvenliğin her tarafa yayıldığı, sema kapılarının açıldığı, dua ve tövbelerin kabul edildiği kutlu bir gecedir. Mükâfatların sınırsız olarak verildiği bu gecede, kalplerimizin, duygu ve davranışlarımızın her türlü kötülükten arınması, iyi ve güzel davranışlarımızın çoğalıp, kötü davranışlarımızın azalması, aramızdaki sevgi ve bağışlamanın hepimizi kucaklaması için yeni adımlar atma imkânı olarak değerlendirilmelidir. Bu duygu ve düşüncelerle Tüm İslam Alemi'nin Kadir Geceleri'ni tebrik ederken, bu gecenin barış,huzur ve saadet getirmesini dilerim” dedi. (Haber Merkezi)

Önerilen Haberler

Yorum Yapın
İletişim

Telefon: +90 242 746 30 51

Gsm: +90 507 227 09 27

E-mail: info@manavgatinsesi.com

Adres: A.Hisar mah. Orhan Gazi Cad. No:10 - Manavgat/Antalya

© 2016 Tüm hakları saklıdır.

Yukarı